ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Zakázky pro firmy

Balíčky kreditů

Vyberte si jeden z balíčku kreditů, který nejvíc vyhovuje Vaší potřebě. Čím vyšší cena, tím větší sleva a tím více kreditů. Pokud si nás chcete zatím jen vyzkoušet zvolte ideálně balíček START, pokud už víte "o čem je řeč" je pro Vás výhodnější zvolit některý z dalších balíčků a využít tak množstevní slevy. Platba zvoleného balíčku se provádí online platební bránou GoPay. Příslušný počet kreditů Vám přičteme ihned po potvrzení platby a můžete tak přímo začít komunikovat s Vaším zákazníkem. Obvyklá cena kontaktu na zákazníka je 2 kredity, u poptávek s vyšším ziskem to může být až 4 kredity. Čím vyšší balíček zvolíte, tím nižší částku zaplatíte za kontakt na zákazníka. V případě neuskutečnění obchodu v rámci programu GARANCE SPOKOJENOSTI vracíme kredit zpět do Vašeho účtu. Nic neriskujete a zakázky na Vás čekají, nenechávejte je konkurenci !

Uplatnění propagačního kódu

Zadejte propagační kód a získejte jedinečnou nabídku balíčku kreditů pro Vaši firmu.

Balíček START

Základní balíček se startovním množstvím kreditů pro ty z Vás, kteří naši službu ještě neznáte a chcete si službu zatím vyzkoušet bez většího rizika. I když nic neriskujete dle programu garance spokojenosti chápeme Vaši možnou obavu. Dobijte kredit a začněte přijímat zakázky hned teď. Nenechávejte zakázky konkurenci.

Počet kreditů: 100
cena: 1997Kč

Balíček PROFI

Balíček kreditů je vhodný pro ty z Vás, kteří již naše služby znáte, jste spokojeni a chcete dobít další kredit. Zakázky už víte jak získat a naše poptávky Vám k tomu úspěšně pomáhají. Za důvěru Vám děkujeme.

Počet kreditů: 150
Sleva 15%
cena: 2770Kč
Navíc získáte k nákupu bonusových 20 kreditů!

Balíček VIP

Pořádný balík kreditů pro pořádnou dávku poptávek a poskytnutou slušnou slevou. Prostě pro ty, co už jsou VIP uživatelé poptávkových systémů a ví o co kráčí.

Počet kreditů: 250
Sleva 25%
cena: 4770Kč
Navíc získáte k nákupu bonusových 50 kreditů!

Hledáme další dodavatele!
Jste firma nebo živnostník? Zadejte číslo a zavoláme Vám zpět.
Děkujeme! Brzy se Vám ozve administrátor.
Vyskytla se chyba.