ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Zakázky pro firmy

Andrea Vokounová

Provádíme ,rekonstrukce ,stavební úpravy a opravy,. At už potřebujete malou úpravu v interiéru nebo celkovou rekonstrukci jsme schopni vám ji zajistit od A do Z. v CENOVĚ DOSTUPNÝCH RELACÍCH ZAJISTÍME přestavby a rekonstrukce celkové i částečné, elektroinstalace, vodu ,podlahy ,ploty, zemní práce . Vždy s profesionálním přístupem vyřešíme a dotáhneme vaší představu o bydlení do úspěšného konce.

Inzerované fotografie:

Zlatý Lev Grou s.r.o

Stavební práce - rekonstrukce bytových jader, obklady, dlažby, sádrokartony, omítky, fasády a jejich nátěry, atd

WS Kindl s.r.o.

Nabízíme zajištění Výkopových prací, pomocné dělnické práce, pomocné stavební a demoliční práce, úklidové a čistící práce, sezónní zemědělské práce. Zajistíme mobilní partii pracovníků, včetně ubytování, jak na jednorázové tak i dlouhodobé zakázky, s dosahem po celé ČR.

MANUKA-Europe s.r.o.

Poptáváme distributora / velkoobchod se zaměřením na přírodní zdravotnické prostředky, kosmetiku a dermatologii, pro náš stěžejní produkt MANUKA derm (lupénka, akné, popálení, infekce) Jsme akreditovaným distributorem novozélandské společnosti ManukaMed pro Evropu, výrobce zdravotnických prostředků a doplňků stravy z obnovitelných zdrojů – manukový med - lék budoucnosti. Včelí produkty mající speciální a jedinečné účinky na zdraví.

Inzerované fotografie:

Lucie Ročárková

Poptáváme nové velkoobchodní odberatele kosmetiky. Jsme dovozce a vyrobce speciálních pripravku proti poceni Perspi Guard a podpaznich vlozek.

Inzerované fotografie:

Fomaccio s.r.o.

Máte v plánu rekonstrukci nebo chcete postavit rovnou celý dům? A potřebujete to co nejdříve? Jsme ta firma právě pro Vás Nabízíme veškeré zednické práce jako jsou např.: - obklady a dlažby, koupelny na klíč (keramika, keramogranit) - zámkové dlažby, obrubníky, palisády a odvodňovací systémy - rekonstrukce RD a bytů - zahrady a montáž jímek - novostavby - zateplení a fasády - omítky - půdní vestavby ... Máme dlouholeté zkušenosti v oboru. Máme za sebou větší areálové stavby. Pra

ALARMSYSTEMS CZ

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti bezpečnosti. Provádíme instalace bezpečnostních, kamerových, protipožárních, docházkových a přístupových systémů. Poskytujeme nepřetržitý servis zařízení a nabízíme služby PCO Jablotron Security. Pro bezplatnou nabídku nás kontaktujte na : 608 270 600

Inzerované fotografie:

Hledáme další dodavatele!
Jste firma nebo živnostník? Zadejte číslo a zavoláme Vám zpět.
Děkujeme! Brzy se Vám ozve administrátor.
Vyskytla se chyba.