ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Jak funguje tento web – Zakázky pro firmy

Jak funguje tento web

  • Home
  • Informace
  • Jak funguje tento web

Jak funguje tento web

  • Návod a informace pro poptávající

Pro návštěvníky webu, kteří poptávají konkrétní službu, řemeslo či výrobek je poskytování služeb zcela bezplatné.
Zadáním poptávky uživatel webu získá několik nabídek dodavatelů, ze kterých si vybere toho nejvhodnějšího pro realizaci své zakázky.
Poptávající může vybírat ne jen podle ceny, ale také podle recenzí na konkrétního dodavatele. Dle naší databáze dodavatelů ověřit dodavatele
podle zkušenosti ostatních poptávajících návštěvníků webu.

Po BEZPLATNÉM vložení poptávky zde
https://www.zakazky-pro-firmy.cz/vlozit-poptavku/
Vás kontaktuje náš administrátor za účelem kontroly kontaktních údajů včetně detailů Vaší poptávky a po ověření Vaši poptávku zveřejní.

Po zveřejnění se Vaše poptávka automaticky odešle vybraným dodavatelům z konkrétního oboru podnikání, aby Vám mohli BEZPLATNĚ zpracovat svou nabídku.

Velmi uživatelům doporučujeme bezplatnou registraci zde:
https://www.zakazky-pro-firmy.cz/registrace/uzivatel/
Můžete tím vkládat do systému vlastní recenze z realizace Vaší zakázky a tím pomoci s výběrem dodavatele dalším poptávajícím návštěvníkům.

  • Návod a informace pro firmy – dodavatele

Chcete-li jako firma spolupracovat a našim poptávajícím návštěvníkům poskytovat své služby či nabízet své výrobky a reagovat tak na konkrétní poptávky je nutné udělat první krok. Tím je registrace dodavatele zde:
https://www.zakazky-pro-firmy.cz/registrace/dodavatel-nebo-firma/

Jakmile provedete registraci a doplníte kredit do své virtuální peněženky budeme Vám zasílat ověřené poptávky zákazníků přímo na Váš registrovaný email.

Dále je na Vás zda máte o konkrétní zakázku zájem či nikoliv. Pokud máte spoustu práce a další nyní nepotřebujete jednoduše na poptávku nereagujete a necháte ji k vyřízení konkurenci. Máte-li o zakázku zájem zobrazíte si kontakt na zákazníka a komunikujete již přímo s ním o detailech dané zakázky.

Za zobrazení kontaktu na poptávajícího zákazníka Vám systém odečte malou část kreditu z Vaší peněženky. Výše odečteného kreditu závisí na předpokládané hodnotě realizované zakázky a jeho výši určuje administrátor při kontrole a zveřejnění zakázky.

Abychom Vás jako firmu chránili před poptávající zákazníky jež jsou nerozhodní při výběru svého dodavatele, nebo naopak nezvykle rychle výběr ukončili a Vám přijde, že jste o kredit přišli zbytečně pak bez obav zavolejte nebo napište https://www.zakazky-pro-firmy.cz/kontakt
a my Vám po ověření situace rádi kredit vrátíme do Vaší peněženky.
Tímto chráníme Vaši spokojenost a tvoříme dlouhodobě kvalitně fungující
vztah mezi Vámi a naším portálem.

Všem firmám doporučujeme prezentovat bezplatně své služby a výrobky zde : https://www.zakazky-pro-firmy.cz/inzerce/a to i přesto pokud Vám to přijde nepotřebné. Ve skutečnosti každý návštěvník webu má jiné potřeby, jiné vnímání reality a nabídky a tak jisté procento zákazníků zaujmete i touto cestou.


Hledáme další dodavatele!
Jste firma nebo živnostník? Zadejte číslo a zavoláme Vám zpět.
Děkujeme! Brzy se Vám ozve administrátor.
Vyskytla se chyba.