ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Nejčastější dotazy – Zakázky pro firmy

Nejčastější dotazy

  • Home
  • Informace
  • Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Ptáte se, proč byste měli využívat poptávkové systémy ?

Je to jednoduché. Představte si situaci, kdy řešíte problém např. s výměnou oken na Vašem domě nebo jakýkoli jiný. Třeba, když stavíte dům a hledáte někoho, kdo Vám vyřeší kompletní stavbu střechy od konstrukce až po zateplení. Dá se předpokládat, že nejprve se budete ptát svých známých, zda neznají nějakou ověřenou firmu na vyřešení Vašeho požadavku. Pokud znají, bude to super a máte problém vyřešený asi obratem. Jakmile ale „nikoho dobrého“ neznají, pak jste znovu na začátku. Co asi nyní uděláte ?

Nejspíš si sednete k počítači a na internetu budete hledat vhodnou firmu, která Vám okna vymění a k tomu Vám postaví i vysněnou střechu.
Jak to ale dopadne ? Oslovíte pár náhodně vybraných firem a poté se budete klepat strachy, abyste vybrali opravdu profesionály. Nehledě na to, že psaním jednotlivých poptávek na jednotlivých webech firem strávíte spoustu času bez jasného výsledku.

K tomu, abyste všechny tyto neduhy odstranili slouží právě moderní poptávkové systémy. Provozovatelé poptávkových webů si zakládají právě na dostatečných recenzích na doporučované firmy a Vám, jako poptávajícímu uživateli webu, poskytují jen ověřené dodavatele.

Zadáním poptávky odbouráte právě první problém a to jsou reference na dodavatelskou firmu.

Také rovnou vyřešíte druhý problém a tím je často obava z ceny za dílo, či službu. Je jasné, že většina firem, které na trhu už nějaký ten čas působí, své ceny znají a vědí „o čem to je“, ale i tak jsou šťastnou součástí poptávkových systémů často několik let. Poptávkové systémy jim totiž bez vedlejších nákladů na reklamu přinesou jasnou zakázku, jako je například ta Vaše. Z tohoto důvodu získáte, jako poptávající uživatel webu, nejlepší cenu v daném oboru a to je druhá nepřehlédnutelná výhoda pro Vás !

Svou první poptávku můžete velmi jednoduše vložit ZDE

Proč bych jako firma měl/a využívat poptávkové systémy ?

Je opět jednoduché odpovědět na Vaši otázku „PROČ ?“. Jednoduše proto, že je to pro Vás snadný zdroj příjmu zakázek. Představte si sám/a sebe, jak jste právě dali na internet svou první verzi webových stránek a pevně doufáte, že do pár dnů Vám přivedou nové zákazníky, zakázky a ve výsledku peníze.

No nepřinesou ! Proč ? Jednoduše proto, že každý den v globálním měřítku je internet bohatší o více jak o 18 milionů webových stránek. Nepředstavitelné číslo, že ?! A bude hůř. Tak, jak se více a více digitalizuje veškeré podnikání, tak se stále masivněji přesouvá na internet.

A co se stane s Vámi ? S Vaší firmou ? No to je také jednoduché. Jednoduše zapadáte mezi množství nul a jedniček, kterých je na internetu bilióny. Stejně, jako kdyby firemní stránky ležely v lese… zapadaly by listím, či jehličím bez většího přínosu.

Vaší firemní stránkou boj o zakázky teprve začíná a jako podnikatel/ka budete mít nemalé pravidelné výdaje do reklamy, abyste získal/a alespoň jednoho dalšího zákazníka. A toto je nekonečný kolotoč !

Proto protřelí podnikatelé vědí, že poptávkové systémy jsou pro ně „zlatá žíla“.

Od počátku jejich využívání firemní výdaje na reklamu výrazně klesnou a vy se konečně jako podnikatel/ka dostáváte do zelených čísel a začínáte vydělávat. Proč tomu tak je ?! Protože veškeré výdaje na získání zakázky za Vás utratí firma provozující poptávkový systém !!!

Ptáte se, co z toho tedy má ta daná firma, jež poptávkový systém provozuje ?! To je také jednoduché. Díky pákovému efektu sdílené ekonomiky a díky výborné optimalizaci reklamních systémů, dosahuje i při tak obrovském nákladu také přiměřeného zisku.

Pokud jste podnikatel/ka, co pochopil/a „o čem to je“ a chcete se přidat, udělejte to ZDE a nebudete litovat !!! Budete v rodině firem, jež pravidelně obsluhují naše poptávající zákazníci a porostete spolu s námi.

Kolik zaplatím za zakázku jako dodavatelská firma ?

Jistě si představujete, že zprostředkování zakázek není zadarmo. Ale nebojte se, nezkrachujete díky spolupráci s námi. Opak je pravdou.
Nepožadujeme žádnou zprostředkovatelskou provizi. Nepožadujeme
měsíční paušál bez jasného výsledku a počtu zakázek.

Jednoduše si vezmeme jen cca 20 – 80 Kč za kontakt na zákazníka, se kterým
dále už komunikujete o jeho potřebách přímo Vy a konkrétní nabídku mu dělá také jen Vaše firma. Navíc s garancí spokojenosti !
V případě, že by Vás zákazník odmítl, že si poptávku rozmyslel nebo už má dodavatele vybraného, jednoduše nám napíšete nebo zavoláte a my Vám peníze vrátíme zpět do Vašeho kreditu v účtu u nás.

Nic tedy neriskujete !

A jak se k do našeho týmu připojíte ? Jednoduše vyplňte
formulář registrace a ve firemním účtu si dobijte kredit dle některého z těchto balíčků.

Hledáme další dodavatele!
Jste firma nebo živnostník? Zadejte číslo a zavoláme Vám zpět.
Děkujeme! Brzy se Vám ozve administrátor.
Vyskytla se chyba.